Vishay WSC00024R700JEA
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 4.7ohm, 3.07V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 4527
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
AvnetWSC00024R700JEA01200
3d
Arrow ElectronicsWSC00024R700JEA01200
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页3 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2005-03-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
4.7 Ohm, 5%, 2 W, 4527 11470 Metric, Wirewound, Precision Power
4.7¦¸ ¡À5% 2W ¡À50ppm/¡æ 4527 11.56mm*4.24mm
WSC0002 4.7 5% EA e3