Vishay WSC0002470R0JEA
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 470ohm, 30.66V, 5% +/-Tol, 20ppm/Cel, Surface Mount, 4527
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
AvnetWSC0002470R0JEA01200
4d
Arrow ElectronicsWSC0002470R0JEA01200
数据表和文档
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
描述
WSC0002 470 5% EA e3