Vishay WSC00022K200JEA
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 2200ohm, 66.33V, 5% +/-Tol, 20ppm/Cel, Surface Mount, 4527
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
AvnetWSC00022K200JEA01200
3d
Arrow ElectronicsWSC00022K200JEA01200
数据表和文档
供应链
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2005-03-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
描述
WSC Series 4527 2 W 2.2 kOhm ±5 % ±20 ppm/°C SMT Wirewound Resistor
WSC0002 2.2K 5% EA e3
2.2K OHM 2W 5%