Vishay WSC00021K500JTA
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 1500ohm, 54.77V, 5% +/-Tol, 20ppm/Cel, Surface Mount, 4527
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
AvnetWSC00021K500JTA01200
3d
TTI EuropeWSC00021K500JTA01200Tape & Reel
10h
Arrow ElectronicsWSC00021K500JTA01200
数据表和文档
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2006-02-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
WSC0002 1.5K 5% R86
1.5K OHM 2W 5%