Vishay WSC000215R00JEA
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 15ohm, 5.48V, 5% +/-Tol, 20ppm/Cel, Surface Mount, 4527
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页3 年前
Future Electronics
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
WSC Series 4527 2 W 15 Ohm ±5% ±20 ppm/°C Precision Power Wirewound Resistor
Res Wirewound 4527 15Ohm 5% 2W ±20ppm/°C Molded T/R
WSC0002 15 5% EA e3