Vishay WSC000212R00JTB
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 12ohm, 4.9V, 5% +/-Tol, 20ppm/Cel, Surface Mount, 4527
数据表和文档
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
WSC0002 12 5% R79