Vishay WSBS8518L1000JT35
Fixed Resistor, Metal Strip, 36W, 0.0001ohm, 5% +/-Tol, 65ppm/Cel, Chassis Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页3 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.29.00.00
Introduction Date2017-03-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
100 Ohms 5% 36W Shunt, Battery Specialized Resistor Metal Element 65ppm/C Shunt
RESISTOR SHUNT 100 UOHM 5% 36W
WSBS8518-35 .0001 5% T
5% ¡À65ppm/¡æ 100¦Ì¦¸ 36W