Vishay WR506170A9101JGP00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 9100ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR506170A9101JGP0001500
15h
数据表和文档
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
描述
Resistor High Pulse Metal Oxide 9.1k Ohm 5% 3W ±200ppm/K Ceramic Axial T/R
WR5 9K1 5% RP