Vishay WR506170A8259GGP00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 82.5ohm, 750V, 2% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR506170A8259GGP0001500
4d
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页10 年前
Datasheet5 页15 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Resistor High Pulse Metal Oxide 82.5 Ohm 2% 3W ±200ppm/K Ceramic Axial T/R
WR5 82R5 2% RP