Vishay WR506170A6802GGP00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 68000ohm, 750V, 2% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR506170A6802GGP0001500
4d
数据表和文档
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Resistor High Pulse Metal Oxide 68k Ohm 2% 3W ±200ppm/K Ceramic Axial T/R
WR5 68K 2% RP