Vishay WR506170A5100J5100
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 510ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
供应链
Country of OriginCzechia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2007-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
描述
510 OHM 5% 3W 200PPM
WR5 510R 5% A1