Vishay WR506170A4302JGP00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 43000ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR506170A4302JGP0001500
14h
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页10 年前
Datasheet5 页15 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Resistor High Pulse Metal Oxide 43k Ohm 5% 3W ±200ppm/K Ceramic Axial T/R
WR5 43K 5% RP