Vishay WR506170A3909JGP00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 39ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR506170A3909JGP0001500
3d
数据表和文档
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
描述
Res Metal Oxide 39Ohm 5% 3W ±200ppm/K Conformal Axial T/R
WR5 39R 5% RP