Vishay WR506170A3901JGP00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 3900ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR506170A3901JGP0001500
4d
数据表和文档
供应链
Country of OriginCzechia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2007-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Resistor High Pulse Metal Oxide 3.9k Ohm 5% 3W ±200ppm/K Ceramic Axial T/R
WR5 3K9 5% RP