Vishay WR506170A3603JGP00
Res Metal Oxide 360kOhm 5% 3W ±200ppm/K Conformal Axial T/R
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR506170A3603JGP0001500
4d
数据表和文档
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 360000ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
WR5 360K 5% RP