Vishay WR506170A3602J5100
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 36000ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页10 年前
Datasheet5 页15 年前
TME
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2007-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Resistor High Pulse Metal Oxide 36k Ohm 5% 3W ±200ppm/K Ceramic Axial T/R
WR5 36K 5% A1