Vishay WR506170A2872GGP00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 28700ohm, 750V, 2% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
NewarkWR506170A2872GGP0001500Tape & Reel
AvnetWR506170A2872GGP0001500
17h
TTI EuropeWR506170A2872GGP0001500Tape & Reel
18h
数据表和文档
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
WR5 28K7 2% RP
Metal Oxide Resistors
28.7K OHM 2% 3W 200PPM