Vishay WR506170A2702GGP00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 27000ohm, 750V, 2% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR506170A2702GGP0001500
4d
数据表和文档
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
描述
Res Metal Oxide 27kOhm 2% 3W ±200ppm/K Conformal Axial T/R
WR5 27K 2% RP