Vishay WR506170A2701GGP00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 2700ohm, 750V, 2% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR506170A2701GGP0001500
4d
数据表和文档
供应链
Country of OriginCzechia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
描述
Res Metal Oxide 2.7kOhm 2% 3W ±200ppm/K Conformal Axial T/R
WR5 2K7 2% RP