Vishay WR506170A2008JGP00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 2ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR506170A2008JGP0001500
4d
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页10 年前
Datasheet5 页16 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Resistor High Pulse Metal Oxide 2 Ohm 5% 3W ±200ppm/K Ceramic Axial T/R
WR5 2R0 5% RP