Vishay WR506170A2003J5100
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 200000ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2007-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
描述
Res Metal Oxide 200K Ohm 5% 3W ±200ppm/C Conformal Coated AXL Ammo
WR5 200K 5% A1
200K OHM 5% 3W 200PPM