Vishay WR506170A2001J5100
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 2000ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2007-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
WR5 2K0 5% A1