Vishay WR506170A1802JGP00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 18000ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR506170A1802JGP0001500
4d
数据表和文档
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Res Metal Oxide 18kOhm 5% 3W ±200ppm/K Conformal Axial T/R
WR5 18K 5% RP