Vishay WR506170A1503JGP00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 150000ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页10 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.10%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
描述
WR5 150K 5% RP