Vishay WR506170A1470GGP00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 147ohm, 750V, 2% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR506170A1470GGP0001500
3d
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页10 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
描述
WR5 147R 2% RP