Vishay WR506170A1101GGP00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 1100ohm, 750V, 2% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR506170A1101GGP0001500
8h
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页10 年前
Datasheet5 页15 年前
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Resistor High Pulse Metal Oxide 1.1k Ohm 2% 3W ±200ppm/K Ceramic Axial T/R
WR5 1K1 2% RP