Vishay WR404140A8209GFE00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 82ohm, 500V, 2% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR404140A8209GFE0002500
4d
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页10 年前
Datasheet5 页15 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
描述
WR4 82R 2% RE