Vishay WR404140A6809JFE00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 68ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR404140A6809JFE0002500
3d
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页10 年前
Future Electronics
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
WR4 Series Ø 3.9 x 12 mm 68 Ohm 2 W ±5 % Through Hole Metal Oxide Film Resistor
Res Metal Oxide 68 Ohm 5% 2W ±200ppm/°C Conformal Coated AXL Automotive T/R
WR4 68R 5% RE