Vishay WR404140A6492GFE00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 64900ohm, 500V, 2% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR404140A6492GFE0002500
3d
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页10 年前
Datasheet5 页15 年前
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Resistor High Pulse Metal Oxide 64.9k Ohm 2% 2W ±200ppm/K Ceramic Axial T/R
WR4 64K9 2% RE