Vishay WR404140A6209JFE00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 62ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR404140A6209JFE0002500
4d
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页10 年前
Datasheet5 页15 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Resistor High Pulse Metal Oxide 62 Ohm 5% 2W ±200ppm/K Ceramic Axial T/R
WR4 62R 5% RE