Vishay WR404140A6201JFE00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 6200ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR404140A6201JFE0002500
3d
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页10 年前
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2007-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Res Metal Oxide 6.2kOhm 5% 2W ±200ppm/K Conformal Axial T/R
WR4 6K2 5% RE