Vishay WR404140A5119G4100
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 51.1ohm, 500V, 2% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR404140A5119G410001K
3d
数据表和文档
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
描述
Res Metal Oxide 51.1Ohm 2% 2W ±200ppm/K Conformal Axial Box
WR4 51R1 2% A1