Vishay WR404140A5112G4100
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 51100ohm, 500V, 2% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR404140A5112G410001K
3d
TTI EuropeWR404140A5112G410001KAmmo Pack
21h
数据表和文档
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2007-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
51.1K OHM 2% 2W 200PPM
WR4 51K1 2% A1