Vishay WR404140A5103JFE00
Resistor Metal Oxide 0414 510k Ohm 5% 2W ±200ppm/°K Axial Leaded T/R
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR404140A5103JFE0002500
4d
TTI AsiaWR404140A5103JFE00联系方式
1d
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页10 年前
Datasheet5 页15 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
描述
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 510000ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
WR4 510K 5% RE
510K OHM 5% 2W