Vishay WR404140A4709J4100
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 47ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页10 年前
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-5.73%
供应链
Country of OriginIndia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2007-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
相关零件
Stackpole ElectronicsRSF2JT47R0
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 47ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRSMF1JT47R0
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 47ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 47ohm, 500V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRSMF1JT51R0
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 51ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP1625876-5
Res Carbon Composition 47 Ohm 5% 1/2W Conformal AXL Thru-Hole Ammo Pack
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 47ohm, 350V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
WR4 Series 0414 2 W 47 Ohm ±5% ±200 ppm/K Metal Oxide Leaded Resistor
METAL OXIDE RES,40414,NEUTRAL,200PPM,47,5%,HAZMAT
WR4 47R 5% A1
47¦¸ ¡À5% 2W ¡À200ppm/¡æ 12mm