Vishay WR404140A4701JFE00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 4700ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR404140A4701JFE0002500
4d
数据表和文档
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2007-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
METAL OXIDE RES,4.7K,5%,200PPM,TR
WR4 4K7 5% RE