Vishay WR404140A3901JFE00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 3900ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR404140A3901JFE0002500
3d
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页10 年前
Datasheet5 页15 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
描述
Resistor High Pulse Metal Oxide 3.9k Ohm 5% 2W ±200ppm/K Ceramic Axial T/R
WR4 Series 2 W 3.9 kOhm ±5 % ±200 ppm/k Axial Lead Metal Oxide Resistor
WR4 3K9 5% RE