Vishay WR404140A3900JFE00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 390ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页10 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Res Metal Oxide 390Ohm 5% 2W ±200ppm/K Conformal Axial T/R
WR4 390R 5% RE