Vishay WR404140A3002GFE00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 30000ohm, 500V, 2% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR404140A3002GFE0002500
3d
数据表和文档
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
描述
Res Metal Oxide 30kOhm 2% 2W ±200ppm/K Conformal Axial T/R
WR4 30K 2% RE