Vishay WR404140A2703JFE00
Res Metal Oxide 270kOhm 5% 2W ±200ppm/K Conformal Axial T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页10 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.51%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 270000ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
WR4 270K 5% RE