Vishay WR404140A2202JFE00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 22000ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR404140A2202JFE0002500
3d
数据表和文档
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
描述
Res Metal Oxide 22kOhm 5% 2W ±200ppm/K Conformal Axial T/R
WR4 22K 5% RE