Vishay WR404140A1809GFE00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 18ohm, 500V, 2% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR404140A1809GFE0002500
3d
数据表和文档
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
描述
Res Metal Oxide 18Ohm 2% 2W ±200ppm/K Conformal Axial T/R
WR4 18R 2% RE