Vishay WR404140A1803G4100
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 180000ohm, 500V, 2% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR404140A1803G410001K
3d
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页10 年前
Datasheet5 页16 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Resistor High Pulse Metal Oxide 180k Ohm 2% 2W ±200ppm/K Ceramic Axial T/R
WR4 180K 2% A1