Vishay WR404140A1542G4100
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 15400ohm, 500V, 2% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR404140A1542G410001K
3d
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页10 年前
Datasheet5 页15 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
描述
Resistor High Pulse Metal Oxide 15.4k Ohm 2% 2W ±200ppm/K Ceramic Axial T/R
WR4 15K4 2% A1