Vishay WR404140A1500J4100
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 150ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页10 年前
TME
供应链
Country of OriginIndia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2007-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
描述
Resistor High Pulse Metal Oxide 150 Ohm 5% 2W ±200ppm/K Ceramic Axial T/R
WR4 150R 5% A1