Vishay WR404140A1500G4100
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 150ohm, 500V, 2% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR404140A1500G410001K
3d
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页10 年前
Datasheet5 页15 年前
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Resistor High Pulse Metal Oxide 150 Ohm 2% 2W ±200ppm/K Ceramic Axial T/R
WR4 150R 2% A1