Vishay WR404140A1209JFE00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 12ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR404140A1209JFE0002500
3d
数据表和文档
Introduction Date2007-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Res Metal Oxide 12Ohm 5% 2W ±200ppm/K Conformal Axial T/R
WR4 12R 5% RE