Vishay WR404140A1203JFE00
Resistor Metal Oxide 0414 120k Ohm 5% 2W ±200ppm/°K Axial Leaded T/R
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR404140A1203JFE0002500
10h
Arrow ElectronicsWR404140A1203JFE0002500
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页10 年前
Datasheet5 页15 年前
Introduction Date2007-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
描述
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 120000ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
WR4 120K 5% RE