Vishay WR404140A1009GFE00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 10ohm, 500V, 2% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR404140A1009GFE0002500
14h
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页10 年前
Datasheet5 页12 年前
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Res Metal Oxide 10Ohm 2% 2W ±200ppm/K Conformal Axial T/R
WR4 10R 2% RE