Vishay WR404140A1003JFE00
Resistor, 100 kOhm, ± 5%, 2 W, Axial Leaded, Metal Oxide, High Power
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR404140A1003JFE0002500
4d
数据表和文档
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 100000ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
WR4 100K 5% RE